Advertising

.23.movsxxx hotel


Сакав да го изненадам моето семејство, но не можев да најдам што да правам. Освен парите што ги испратив на моето семејство, парите што ги заштедив достигнаа 75.000 ТЛ. Мајка ми отсекогаш сакаше нова куќа, не сакаше повеќе да се справува со проблемите на оваа куќа. Всушност, најдобро изненадување за мене е да им купам нова куќа. Остатокот можев да го платам на рати откако ги дадов парите како аванс.

Се јавив во неделата наутро и ја прашав дали е слободна. Џале рече, ” да, сега седев за појадок, ајде, ајде да јадеме нешто!”реков. И јас реков, ” Во ред, ќе дојдам за минута!”Реков и веднаш скокнав во такси и отидов во куќата на Џале. Додека појадував, Му кажав на Џале дека планирам да купам куќа на рати. Џале се насмевна и рече: “ќе беше убаво, ќе му дадеше на твоето семејство пријатно изненадување, но што ќе речеше ако твоето семејство го праша за изворот на парите?”реков.

И реков: “можам да кажам дека ја зачував авансата на куќата со парите што ги добив од работата во фондацијата.”Реков. Џале рече: “имам неколку пријатели кои ги знам, тие се занимаваат со продажба на куќи, ќе одиме заедно во понеделник после училиште, ќе видиме неколку куќи!”реков. Откако го завршивме нашиот појадок, имавме убав ден со Џале, не се јавував на телефонот на никого и само поминував време со Џале тој ден.

Одев на училиште директно од Џале во понеделникот наутро. Имав часови наутро и бев слободен во попладневните часови. Џале ме зема од училиште на пладне откако отидов на часови и отидовме кај нејзиниот агент за недвижнини. Еден човек со насмевка не поздрави во неговата канцеларија и не однесе во неговата соба. Додека разговаравме, нашите кафиња пристигнаа и додека ги пиевме нашите кафиња, стигнав до поентата. Кога им кажав на својствата на куќата што ја барав, агентот за недвижнини погледна неколку досиеја и рече: “Во ред, имам 2-3 куќи од типот што го сакате. Да одиме да видиме дали сакаш?”реков.

Кога завршивме со кафето, станавме и влеговме во неговиот автомобил и почнавме да ги обиколуваме куќите. Првата куќа што ја посетивме беше многу скапа и рати беа далеку над она што можев да го платам. И покрај тоа што Рече дека ќе ме поддржи, Јас не го прифатив тоа. Втората куќа беше далеку надвор од градот, мајка ми сакаше да разговара и да се дружи со соседите, но немаше многу луѓе наоколу, па и јас не ја сакав оваа куќа. Последната куќа што ја посетивме беше токму тоа што го сакав. Тоа беше во градот, а цената беше разумна. Реков дека сакам да ја купам куќава.

Се погриживме за потребните процедури за неколку дена и ја купив куќата за 2 години на рати. Бидејќи агентката Џале е запознаена со неа, Таа ги намали рати колку што можеше и ги подели во текот на долг период од 2 години. Ги преместив старите предмети во новата куќа за сега, но сакав да ги обновам што е можно поскоро. Се разбира, јас не ја дадов адресата на мојот нов дом на никого, ако тие се обидат да дојдат таму, тие ќе се сретнат со мајка ми кога јас не бев дома и тоа ќе биде голема катастрофа за мене. Затоа Само Џејл ја знаеше адресата на тоа место. Новата куќа била малку мала во споредба со Куќата на Џале и Хандан, но била прилично голема и луксузна во споредба со просечните куќи. Дуплекс беше одвоена куќа.

Не можев да го поминам тој ден со никого бидејќи бев зафатен со домашните работи. Но, сега беа потребни пари, па затоа се фокусирав на работата со поднесување на мојот извештај до училиштето. Прво разговарав со Назс во понеделникот наутро. Но се согласивме за многу рано. Бев во неговата куќа околу 06:00 часот. Назб одеше на училиште во 9:00 наутро и рече дека нема време после тоа. Наз се ‘ уште беше во пижами, штотуку се разбуди и косата и беше малку неуредна. Оваа година беше повеќе секси. Кога влегов, Наз рече: “ќе си ја средам косата.”реков. Но, ја зедов неговата рака и му реков: “Застани, Не се расипувај, подобро ти е вака!”Се насмеа цезар кога го кажа тоа.

Ја грабнав раката и ја повлеков кон мене и ги завиткав рацете околу нејзиниот појас и ја притиснав на усните, се бакнувавме во ходникот. Наз ги затвори очите и ми се предаде, а јас за малку ќе и ги изедев усните. Ја кренав Наз, ми ги завитка нозете околу половината и отидовме во нејзината соба, бакнувајќи се. Ја отворив вратата и ја соблеков маицата откако ја ставив на креветот. Бев оставен со само фармерки пред него и повторно бев залепен на неговите усни. Во меѓувреме, ги галев нејзините колкови над пижами, колку повеќе и ги стискав колковите, толку посилно се чувствував.

Слетав на вратот на Наз, не можев да ја бакнам нејзината темна кожа. Кога ја извадив пижамата и остана со градникот. Го извадила градникот и го фрлила настрана. Почнав полека да се движам надолу, галејќи и ги градите. Зедов една од нејзините гради во уста и почнав да цицам.И Наз стенкаше. Брадавиците на наз почнаа да стануваат. Додека цицаше, Наз беше речиси пресреќна, го триеше нејзиното тело против мене, давајќи ми порака да ја ебам. Се движев од нејзините гради до нејзината долна страна, го спуштив дното на пижамата поставена како што ја фатив, и откако ја тргнав од нејзините нозе, таа беше оставена пред мене со нејзините црвени гаќички.

И ги соблеков гаќите, почнав да и ја лижам пичката која почна да свети. Наз беше потопен и наскоро водата почна да доживува оргазам како поплава. Во утринските часови, оргазмот ја задоволи и го отвори нејзиниот сон. Наз почна да станува поактивна кога водевме љубов, таа ме поддржуваше со еден лакт на креветот и ми ја притискаше главата на пичката со другиот. Курот ми изгледаше како да ќе ми експлодира во панталоните, бев толку запален бидејќи долго време не сум се ебел. Станав и престанав да си ја лижам пичката. Ги соблеков фармерките, а пред да ги соблечам боксерите, Наз ги извади и ми го пикна курот во нејзината уста.

Наз не ги користи рацете, само го прави тоа со устата, двете раце беа на моите нозе и таа се држеше. Тој ми го лижеше курот толку нестрпливо што чудни звуци излегуваат од неговата уста поради моите течења. Ја натерав Наз да ми го лиже курот околу 10 минути, го ставав првиот пост во нејзината уста и ќе го ебев Назз подолго во мојот втор пост. Се случи како што планирав и по 10 минути му ејакулирав во устата. Ми ја голтна сета сперма и ме погледна со насмевка. Мислејќи дека ќе се одморам, Назз се фрли на креветот, но немав намера да се одморам. Фаќајќи ги нозете на Наз, ги одделив од двете страни и го доведов мојот кур, кој почна да се спушта, кај пичката.

Исто како што сакаше да боцне, Назз рече со малку здодевност, “добив менструација…” и си реков, “Добро, тогаш ќе го направиме тоа од позади. И ќе ти го вкусам газот!”Реков. Назат рече, ” никогаш порано не сум го правел тоа од грб, боли, нели?”реков. За да го убедите: “не боли, воопшто не боли ако не се штипнете!”Реков, и земајќи ја неговата рака, јас веднаш ја променив неговата позиција, доведувајќи го во свиткана позиција на креветот на колена. Се наведнав и почнав да му го лижам газот. Наз мора да се забавувала кога почнала да стенка и рекла: “Имхх, тоа е толку забавно!”Вели дека уживал. И јас ти ја галев пичката. Неговата пичка повторно почна да пие вода и имаше 2-ри оргазам.

Буквално му го лижев газот на Назер 10 минути. Неговите мускули се опуштија и сега дојдовме до главниот дел. Станав и го пикнав прстот во неговиот шупак. Таа беше малку запрепастена, но јас ја погалив нејзината коса и реков, “еј, љубов моја, смири се. Нема да боли, верувајте ми!”Се обидов да го смирам велејќи, го правев тоа со прстот во неговиот шупак. Многу се зголемуваше, и кога го извадив прстот, ” сега без давење, добро?”Реков. После климањето Со Наз (Ок! Му го притиснав курот во газот и дел од главата му влезе. Кога Наз одеднаш почна да вреска, и ги земав гаќичките од страна и и ги ставив во уста.

И му рече на Назат: “Гризни ги гаќичките, љубов моја, наскоро болката ќе исчезне!”Реков. Назз плачеше и ме чекаше. Чекав некое време кога му ја забив главата. Ана почнала да се смирува, а таа почнала забрзано да дише. Кога дојдов на половина пат со притискање, Наз и ги извади гаќичките во уста и рече: “љубов моја, не можам да го соблечам, те молам соблечи го!”реков. И реков, ” љубов моја, поминав половина пат, сега ќе биде потешко за тебе ако го тргнам!”Му реков и се обидов да го охрабрам. Се обидував да го навикнам шупакот така што влегував и излегував без да одам понатаму. Бев сигурен дека Наз ќе сака да јаде газиња откако ќе се навикне на тоа, ама и требаше време. Откако се навикнав на неговиот шупак, ја вметнав преостанатата половина, но овој пат тој го чекаше мојот убод правилно без да вреска толку многу.

Јас бев вкоренет сега и постепено ја зголемував мојата брзина, почнав да те ебам. Наз исто така стенкаше и таа ја фрлаше раката зад мене за да ми ја држи ногата. Ја галев пичката цело време. Нејзините води почнаа да течат во креветот, таа не сосема се разбере болката во колкот, но таа уживаше совршено, водите буквално се претвори кревет во мал езерце. Кога излегов 15 минути подоцна, тој се фрли со лицето надолу на креветот. Нејзиниот мал шупак беше широк колку капачето за шишиња овој пат, и јас ејакулирав на нејзините колкови, гледајќи го тој поглед. Наз имал оргазам 3 пати за време на водењето љубов. И двајцата се опуштивме добро.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 37  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In