angelino hotel

здраво, јас сум 21-годишен манијак кој живее во адана, имам 19-годишна внука која е сексуална божица
и мојата внука, чие име е избрано, е ќерка на сестра ми, и
ние сме во добри услови
.
Дозволете ми да ви кажам за телото на мојот внук, тој има круг, средни колкови , неговата
градите се исправени и портокалови со висока колона
нозе. Беше лето кога отидовме во Измир. Тоа беше една
недела откако отиде кај моите сестри. Реков дека не сакам да одам и да останам дома.

Ние се случува да седат и да разговарате за 1-2 часа заедно, кон вечер јас требаше да го оставам тоа на роденденска забава на неговиот избран пријател, се разбира, јас
гореше од желба да ја ебам оваа секси внука порано. Ова беше одлична можност за мене
. Ти реков да се напиеш нешто
студен
, Реков дека ќе купам кока и веднаш отидов и ја донесов кокаинот од кујната, се разбира, го капев пијалокот
наминете повеќе од потребно . Си пиевме чај и гледавме телевизија. Го вклучив кралскиот ТВ и тоа беше бавно парче.

Моите раце фрлија, ја грабнав половината 1 см над нејзиниот прекрасен газ, ја избрав, таа го стави
нејзината глава на моето рамо и ние танцувавме, јас
полека ги спуштив рацете од нејзиниот појас и ги оставив на нејзините колкови. Кога немаше реакција од избраниот, почнав да
стисни ги тие супер колкови малку по малку. Продолжувавме да танцуваме со мојата рака на нејзиниот колк и едната на мојата пичка, лекот стапи на сила, стенкавите звуци почнаа да излегуваат од избраниот, веднаш ја кренав главата од моето рамо и ги бакнав нејзините усни, тоа беше навистина многу мало и таа ги бакнуваше моите усни како да се искинати, нејзиниот јазик и мојот јазик беа заглавени заедно како да се едно.

Ги галев усните еден на друг како луди додека ја галев нејзината пичка додека
оаза го зеде мојот надвор и почна да го галам со деликатни раце, јас
дури и се протегала до избраното место и соблече облеката во една падна замав бев лижење неа сите над
од нејзините усни на нејзините прсти таа беше
ме моли да се добие
нејзината пичка ако таа беше избрана јас сакав да ја изнервирам уште повеќе и таа како што реков ‘заглавен’, јас се влече мојот кур далеку од него и јас бев
дркање
неговата
идиот
.
Не можев да го поднесам и го протегнав на каучот и ги зедов нозете на мојата
рамото . Јас ебев вашата пичка темелно 2 пораки јас ејакулирана, но Сеç се уште не е задоволен ефектот на лекот беше како тоа е само почна тоа е експлоатирање на мојот кур како жени копнеат за кур Изберете лижеше мојот задник повторно и овој пат го зедов во скут и го ебев во моите раце реков да одам тој рече не

Рече дека ќе се ебеш до утрото, таа нема да оди никаде денес таа се јави нејзиниот пријател и
се извини и рече дека не може да дојде, тогаш му се јавив на брат ми
– во-закон и праша кога ќе дојде. Кога влегов, Селектор стенкаше, си ја ебеше пичката, си го лижеше миризливиот газ малку повеќе, потоа седнав на каучот и седнав на курот со селекцијата и по четврти пат му влегов во дупчето. Сам си отидов. Се опуштив и почнав да се качувам на мојот газ уште 2 пати.

Ејакулиран и стана и фрли на капаци, кои беа црвени со избрани девица крв, во
машина и излезе да јаде. Дури и кога јаде надвор, таа не
не се чувствуваат удобно дури и кога таа беше јадење, таа го зеде еднаш, дали таа ќе се откаже од вкусот на 23-големина на петел? 🙂
ја изеде својата храна брзо и рече да си одиме дома, храната дома е подобра
. пост јас ејакулирана на пичката тоа беше околу 20:00 јас не се сеќавам
колку пати се избришавме од тој час до 9 наутро тогаш
заспав кога се разбудив
луѓето веќе спиеја селе уште спиеше јас отидов и ја бакнав пичката јас ја разбудив
таа ме повлече кон неа реков стоп девојка тие дојдоа
отидовме во дневната соба и ми рече дека чичко ми е со мене денес и рече: “може ли да дојдеш, да одиме на прошетка?”
намигнав, реков, се разбира, одберете и излеговме, отидовме во хотел и
продолживме до вечерта во хотелската соба, но не бевме сами во хотелот
Подоцна ќе ви кажам, ви препорачувам
сите вие имате тежок ден, нема ништо толку убаво како ебење вашиот внук и вашиот внук, мојот најголем
изборот е помеѓу 30 и 40 луѓе . За да те видам ебен , покриј си го лицето со сперма
и мојот најголем сон е да ги ебам сите твои внуци

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pornos frei porno deutsches porno iphone porno kamera porno student porno blonde porno creampie porno massage porno sleeping porno mom porno sister porno