Advertising

breast hotel


Здраво, злобни мажи, јас сум жешка дама која ќе раскажува ебени приказни и го фокусира својот живот на оваа тема. Можам да кажам дека сите видови на забава и задоволство се бара од мене. Така, јас го обликувам мојот живот и водам среќен живот со тоа што го правам она што можам да го замислам. Ова е пример за жените и нивниот начин на живот. Лесно можам да кажам дека ебењето ми е најпотребно. Имам 25 години, живеам самостојно, имам 170 високи, секси и мазни структури на кожата. Имав девојка еден ден, но целосно и се восхитував, обликот на нејзиното тело беше триаголен и таа добро знаеше што да прави романтично освен нејзините мускулести раце. Ми се лоши од тоа да имам секс после долго водење љубов. Отидов кај неа една ноќ и по неколку страсни часови отидовме во спалната соба. Откако се соблече, почна да се бакнува толку слатко што рацете го галеа секој дел од моето тело, и откако продолжи со ова, тој слета на мене. Бев маѓепсана од начинот на кој почна да ми го цица од вратот и полека го вкусуваше се до мојата утроба. Не можев повеќе да издржам, особено кога пичката ми ја напои фактот што ми го стави јазикот право во мене и продолжи со него неколку минути. Се качив врз него и ги свиткав колковите кон него, заземајќи ја 69-тата позиција. Го земав твојот сладок кур во уста, но го цицав меѓу мојата мокра усна и го зголемив додека не се претвори во камен. Кога бев во можност да седат удобно на него, јас се сврте кон него и седна на неговиот скут. Откако го примив, легнав и откако му ја стружев усната, тој ми ги свитка колковите и малку ги триеше колената. Почна да оди околу мене, зголемувајќи ја брзината, предизвикувајќи ме да се онесвестам кога почна да оди во мене меѓу моите нозе. Колку е убав, како зборовите да не се доволни за да го опишат неговиот вкус. Тоа ме стави под твоето качување на врвот на сите видови на задоволство. Кога добив магичен вкус со цицање на вратот, а особено со ушите, не можев да го поднесам долго и целосно уживав во тоа кога се испразни самата себе во исто време. Тој ми даде неверојатна возбуда, претпоставувам дека затоа го сакав толку многу тогаш. Време е за цигари. Ги земавме нашите тела, кои беа како оган, да се оладат малку лежејќи на градите со тој ентузијазам. Кога почнавме повторно да свириме саксофон откако дојдовме кај себе, го посадив тоа слатко нешто на моите нозе. Откако целосно го задебелив, се наведнав пред него, и по собата се насели зад мене, отидов во потрага по нога. Ми забоде прст во задникот од грбот и ми го стави во матката, но тоа ме направи толку лута што почнав да викам. Тој стана воодушевен со мојот секс исполнет зборови за овој чин, кој целосно ме зеде далеку од него, и почна да ебам уште потешко. Сакавме да продолжиме со среќата што ја постигнавме откако останавме во мене со задоволство во друга позиција. Седна на работ од креветот и ме положи на подот, исправувајќи ги колковите пред него. Додека тој се уште ме удира, тој почна да оргазам над мојата утроба со рацете. Ох, велам, тој го продолжи ова движење на таков начин што кога го достигнав врвот на мојата возбуда и задоволство по тоа траеше долго време, јас се напрегнав. Имав експлозија кога мојата вода на задоволство во работата на мојата ејакулација скокна на неговото лице. Но сеуште не беше опуштен, па го земав меѓу моите гради и почнав да го задоволувам играјќи си со моите раце. Откако траеше некое време, го земав во уста, го грабнав за главата и го туркав околу грлото. По неколку минути толку страсно вкусување на задоволството со него, еден прслук во моето грло во мојот стомак што ме натера да се чувствувам одлично да уживам во неговиот сок.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 28  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In