Advertising

elephantasses hotel


Јас сум прилично привлечни девојки во нашата 18-годишна средношколка, сосетка
весекс бирисидирот.геç година лето аиларııı.ана и таткото на градот
дışıçıçıışışı.б можности за кариера без бенефиции за секс со неа
прифатена комора истиордум.б фııм.булуş
Реков дека ми се допаѓа малку разговор дали оноо. Таа била шокирана
. Таа не знаеше што да каже. потоа ми рече дека ме сака. I
знаев дека нивната куќа е празна, па реков да прославиме дома. Собата
се согласувам. Бев многу возбуден. Мојата намера беше да го опијам и да го ебам!
Си купивме пијачки и си отидовме дома. седнавме да пиеме…подоцна
Мајка ми вели дека бил пијан . Потоа полека се истутка во усните. самата соба
помина. Го гушнав и го однесов во спалната соба. Добив
прво соблечи ми ја кошулата. Таа мрмори нешто
ништо не гледав, освен тој пламен. таа беше малку прекумерна тежина
. Јас бев пресреќен со задоволство
. Уредот беше огромен. Прво ги тргнав оџаците
. Потоа се обидов да го вметнам уредот. Имав малку потешкотии со мојот прв убод, бидејќи тоа се уште беше
девица. Почнав да доаѓам и да одам полека. Девојката почна полека да плаче.
2-3 мин. И крвта почна да лее. Потоа влегов во неа. Кога девојката се освестува, таа
почнаа да плачат. Потоа го утеши и
му реков дека ништо нема да се случи. Повторно почнав да водиме љубов. Овојпат таа
Реков дека сакам да се ебам во газот. и тој прифати. Потоа
Полека се свртев кон академијата. Девојчето почна да вреска. Повеќе бев
оптоварен без да го слуша, и тој почна да плаче, и јас летав со задоволство.
По 4-5 минути, собата почна да вреска на задоволство како што би се навикнале на тоа. потоа добив
над неа

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 weeks ago 12  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In