Advertising

horus hotel


Здраво, јас сум дама која живее во Истанбул, моето име е семра
. Сакав да ви раскажам за едно сеќавање кое го имав пред 3 години… Пред 3 години , отидов на одмор во Бодрум со еден мој близок пријател, таму стекнавме нови пријатели. Се забавувавме во рок бар
се јавив НА БИ-би-си еден ден, еден од мажите рече, “ајде да играме спин шише,” а јас веќе реков селçук. Имаше едно момче кое многу ми се допаѓаше, ако тој играше, немаше да можам да го играм… Прво го свртев кон мојот пријател По име Кен, тој дојде кај мојот пријател По Име Кен, имаше една девојка која му се допаѓаше, му реков да го бакне, дури и да имаа мал шум , тие се бакнаа многу страсно и може да се свртат кон мене тој рече: “ќе ти се одмаздам” и се насмеа Може да го сврти шишето дојде до селчук, животот дојде до селчук вечерва

Рече дека ќе одиш во неговата соба Со Семра… останавме, добро, јас
сакаше него, но дали тоа ќе се случи веднаш, тогаш
Видов дека шумот на селчук се зголеми, тоа беше доволно за да ме изнервира, и реков во ред…
Како и да е, откако игравме уште малку, отидовме во мојот хотел Со Селчук, штом влеговме Во вратата, Селчук ми ја грабна раката и ме повлече
кон себеси. го влечел и
заглавен на моите усни во тој момент мислев дека имам оргазам, тој почна да ме лупи полека од возбуда и тој не се подели неговата
усни од моите усни …
Ја ставив раката на неговите панталони и му го отворив патот и
почна да гали неговиот кур што излезе од неговите боксери ох мој боже тоа беше толку голема што беше околу дваесет
сантиметри дебели и прво се дебели бавно потоа тешко. патот
Почнав Да го земам Во уста, Селчук стенкаше од задоволство, а потоа ме натера да се вклучам
тој и собата почнаа да ме лижат. Останавме ние двајцата
трепери со задоволство. И двајцата ејакулирана еднаш, нејзините жешки деца
ми даде повеќе задоволство во устата, ги проголтав сите. Селчук ме спушти
и ме ебеше како животно што никогаш не сум имал такво задоволство во животот
Јас се качив врз него јас свиткани пред него многу пати имав оргазам тој
беше пука во моето лице секој пат кога тој ејакулирана јас бев пиење неговата сперма бев
ми се сврте…
И двајцата водевме љубов се додека не се исцрпевме и конечно заспавме
следниот ден, се обидовме безброј фантазии за следните 7 дена во барот
ме ебеше секаде на плажата!!! Но, најдобрата фантазија што сме ја имале е
мојот најдобар пријател Зејнеби прв пат се ебе пред мене и кажи дека ти си на ред и дојди
за мене

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
1 week ago 8  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In