Advertising

jovencitas hotel


Јас сум дерја ерзурум, висина 1.74 58гр
, Јас сум многу љубител на затворен секс, брат ми сонуваше за среќа, ми се допадна многу
многу, но мојот брат
беше
не на работа. Како, се разбира, ние
спијам во истата соба со брат ми во текот на ноќта отидов во собата пред брат ми ја носев мојата бела ноќ за да го претворам брат ми и отидов во
се преправав дека спијам со нозете
отвори го брат ми.знаев дека го гледаш бидејќи не може да стои мирно.

тој го галеше својот кур, сфатив дека, требаше да го испровоцирам, мојата ноќница се крева со вртење десно и лево на моето место, мое
црвениот капут
беше видлив брат ми беше многу луд и
ми се јавуваше полека за да се осигурам дека ќе спијам уште повеќе. и тој го исклучи светлото и легна до мене ме допира одзади чувствував дека цврстина погледнав тој не може да оди далеку тој се плаши дека веднаш се свртев кон него јас го стави мојата нога на нозете и го прегрна тоа не излезе жив тој беше галење мојата коса, па јас ја стави раката на неговиот кур со изговор на гребење моето лице

ох, тоа беше тешко како железо, тој не можеше да го поднесе повеќе, тој почна бакнување мојот врат, тој беше
ми ги галеше градите, ми го галеше стомакот, а потоа и нозете,
како што тој ги бакна моите усни, јас одговори, тој опуштено и
полуде по моите гради, почна да ми ја цица пичката од таму, мојот стомак, неговото задоволство
сокови се фрлаат од мене, не можев да го поднесе, тој ми го даде дик дека сонував,
Почнав да го цицам со двете раце , галејќи го сакав тој кур и ејакулиран во мојата уста. I
секогаш ја голташе спермата. Беше многу вкусно, патем, мојот
девојката стоеше и брат ми го знаеше тоа. I
те молеше да го ставиш во мене сега, фала му на бога што не го скрши, ниту пак праша дали твојот
момчештвото си заминуваше, почна да ми ја навлажнува пичката и полека почна да ми ја става во пичката.
бев
одење
да вреска тој ме ебеше тој беше правење непријатни звуци јас разбрав тој се случува да свршам јас реков дека ќе излезе и ејакулираат на моите колкови тоа беше многу убаво

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
8 months ago 174  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In