Advertising

porno hotel


Јас сум 18-годишно Девојче од Анкара. Годинава го завршив средното училиште . Јас сум сосема
висок и убаво тело. Моите колкови, кои имаат совршена конзистентност, се сврти
очите на секој маж. Градите не се преголеми,
но, убавината на нивната свежина е повеќе од доволна.

Што се однесува до мојата приказна… имав многу момчиња за време на средно училиште. но мојот
сексуалниот живот отсекогаш бил ограничен. моите момчиња
секогаш треба да се задоволувате со тоа што највеќе ме допирате.
Нема да дозволам повеќе бидејќи не се чувствував подготвена .

Имам и еден постар брат кој студира. Тој исто така е
играч на одбојка. Мислам, многу е висок и згоден. Иако ние се караме често, кога бевме
навреден
, Ќе седнам во неговиот скут и ќе го победам со братски бакнеж
.

Еден од последните денови на училиште, се вратив дома порано, никој не беше таму. Бев целосно обземен од стресот ОД Ö
. Посакувам да направев нешто поинаку.
Почнав да гледам порно сајтови на интернет . Кога филмовите што ги видов ме вклучија, ја соблеков мојата училишна здолниште, која не ја соблеков, и почнав да ја милувам мојата женственост над
моите бели гаќички .
по некое време
почнав да се допирам себеси од страната на моите гаќи. јас не го стави
внатре за да не ја повредам мојата девојка. Сепак, тоа беше доволно за да ме вози луд со задоволство .
Од друга страна, бев целосно луд со ефектот на цигарата што ја пушев
. По некое време излегов и врескав. Тоа беше прв пат во мојот живот.

но, во исто време, дојдов до себе со насмевка на мојот брат. Брат ми се врати дома
и ме гледаше, а јас не бев чул. Додека се обидував да се соберам, брат ми
рече, ” Што знае нашиот мал тропер?”Јас
рече да не го правиш и ти? инаку, очите ми паднаа на пуфкастите панталони на брат ми. Тоа беше како да
потоа животното било заколувано дека ќе скокне. Па јас реков, оди и да се стави во таа пред
ти. Рече како ќе биде ако се воздржиме еден со друг. – Бев гневна на овој збор.
Брат ми отворено се понуди да спие со мене.

Додека се обидував да се спакувам и да избегам, тој ме фати за раката и ме повлече
за него. Се борев да се ослободам од неговата рака, но тоа не беше можно. ми ја врза раката
и ме спушти со лицето кон креветот. Бев многу повреден . I
почнаа да врескаат. Овој пат ми ја извади косата од главата и ме удри.
Паднав со лицето кон перницата. Тој легна врз мене од позади и рече во моето уво, или
доброволно или со сила го чекав овој ден две години, ти немаш спасение.

Бев збунет што да правам. Во меѓувреме ми го лижеше увото,
ми го триеше курот. Ми се гади од неговата плунка во увото
те молам да не го правиш тоа.
Почна да ми ги милува нозете со раката. Ми го соблече здолништето
и виде дека немам гаќи, а тој ми удри шлаканица. но, овој пат, таа го зеде замав и
почнав да ги бакнувам и стискам колковите. Од друга страна тој бил
му кажувам на колковите дека сум болен.

Потоа стана и се соблече. ги откопча панталоните и
пушти му го курот. Не беше толку голем како што се плашев. Беше 16-17 см.
Ми го стави меѓу образите и почна да го трие. по неколку
плима, таа пукна и ја ејакулираше нејзината сперма во мојот грб.

Кога му се симна курот, се симна од мене и ја напушти собата. Иако беше среќен што заврши, тој
дојде со крпа и крем. Ми дадоа уште една голтка и
рече дека уште не сме завршиле. повторно ми ја грабна косата и ми ја донесе главата во неговиот кур и
ми наредија да го излижам. Го земав во уста без отпор. Како што мојот брат го направи тоа оди и да дојде во мојата уста, неговиот кур
повторно стана голем.

Кога го извадив од устата, тој ме натера повторно да легнам на моето лице. Ја извадил мојата марама, но
мојата маица беше уште таму. Тој ме стави во лежечка положба и
почна да ми го крцка грбот. Го ставаше кремот што го зеде на својот прст најдлабоко
. Истовремено бев и заштитнички настроена и љубопитна.
Кога кремирањето заврши, го грабна нејзиниот кур и ја стави главата во мојата дупка . I
јас бев напната. Ја стави главата во мене. Потоа го заведе
тоа од мојот појас и го притисна, и одеднаш тие паднаа во мене. се чини дека е искинато
. По некое време, таа полека почна да се рати.

брат ми ме ебеше во газот и не можев да дишам поради болката. Мојот брат го стави во кучешка
стил и се качи на мене. Додека пумпаше,
ми ги стави рацете во кошулата и ми ги врзуваше градите. Почнав да ја сакам оваа ситуација и почнав да чувствувам
задоволство со болката. Потоа
Ја осетив жешката течност што течеше во мене. Брат ми е отпуштен. Испумпал 1-2 пати додека не му паднал курот
. Потоа тој застана и ние се струполи на креветот заедно.
Дури и тогаш, тој продолжи да ме лиже. Јас, од друга страна, беше
и покрај задоволството кое го добив. За отстранување на дик
и тој го избриша своето последно потомство врз мене, ме бакна во усните и замина.

– Овој настан беше пресвртна точка за мене. Сега се заебавам со се што сакам
Ја ставив во секоја дупка. Сега сум кучка.
Иако го мразам брат ми, продолживме да имаме секс со него.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 37  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In