Advertising

preteens hotel


Со затворањето на училиштата, се фрлив во летната куќа на моето семејство, но дали е можно да се одморам? Прво мајка ми, потоа татко ми, потоа браќата на татко ми, а потоа и другите роднини на мојот сопруг. Поминаа три недели, буквално трчајќи како слугинка. Кога ја погоди мајка ми за последен пат, тие рекоа ок ок остани малку сама, маж и жена, тие се собраа и заминаа. Тоа е како што ќе се случи ако сме сами, човекот кој нема да остави пепел на скара ќе го направи она што би го направил дури и ако не сме на одмор. Не е важно дали е лето или зима, тој ќе ја напушти продавницата на својот татко во сабота, тој ќе ме шутне петнаесет секунди таа вечер, тој ќе го стори истото наутро во недела, а потоа ќе спие до пладне. Ни таа ноќ не беше поинаку. После три недели без да го види, изгледаше како да му требаше уште помалку време да се качи врз мене и да се симне. Тогаш пак ќе ме обвини. Тој рече: “зар уште немате потомство, ќе отидете на лекар за да не се случи толку брзо?”

Отидов и дадов апчиња и ќе биде подобро, но треба да видиш што е тоа. Тоа е како тој отиде на лекар и што се промени? Истото е и за две години, сите младенци велат дека остануваат надвор од креветот со часови, се смеат дека болката меѓу нозете не поминува два дена откако нивните сопрузи дошле во летната куќа за време на викендот. Седам скржав до нив. Тој рече дека ништо не е во ред со мене, докторот претпоставуваше дека може да биде предизвикано од тебе и повторно да го фрли. Твојата женственост можеби не е соодветна, таа почна повторно. Не можам а да не мислам дали сум јас или не. Сега истото го зборуваат и пред една година. Тој се сврте на задникот како да се направи многу работа. Јас ја поминав мојата непроспиена ноќ прашувајќи се дали тоа е мојот проблем, бидејќи не можев да забременам со моето незавршено задоволство и не можев да уживам во водењето љубов. Наутро, тој почна да ме милува повторно со алатот што го подигна, станав од кревет затоа што не можев да спијам ноќе.

На пладне влегов во малиот базен направен од орнаменталниот базен во градината на куќата, излегов, ми исчезна потењето, барем се раширив над мене и на софата покрај базенот. Тоа е единственото место каде што можам да носам бикини бидејќи е во градината. Десет минути подоцна, ги отворив очите кон сенката што ми се појави во главата. Чичко Кемал, еден од пријателите на татко ми. Тој праша каде е твојот, јас реков дека тој спие. Дојде да ме разбуди. Се собрав и облеков многу четкан памук. Човек над педесет, дваесет и пет години постар од мене, но сепак гледа над мене како храна. Сигурно го гледал додека не го приметив, без да се срамам од неговата возраст и ќелава глава. Замина после краток разговор со маж ми и ми се јави. Што му кажав на сопругот. Ништо, побарав едноставен лек, ми рече дека дошол да го даде за пријател. Вечерта, мажот скокнал во автомобилот и се вратил во градот.

По вечерата, девојките ја повикаа плажата. Реков не, сега ќе ги фалат своите мажи, ќе си кажуваат еден на друг како се потеа, еден ќе го покаже својот стомак за време на бременоста, а другиот ќе излезе од мојата уста. Ја зедов книгата и ја распространив покрај базенот. Половина час помина кога се вратив на звукот на стапките во градината и штрака на шишето во торба. Чичко Кемал повторно. Тој праша дали вашиот сопруг е горе, јас реков не, тој само замина. Ајде, купив пиво, немаш каменоглав татко дома, реков дека ќе го пиеме без никој да го види. Татко ми е прилично конзервативен и нема да му дозволи во животот, и никогаш не сум се обидел повеќе од еднаш или два пати во мојот живот.

Го извади од торбата, да ти оставам барем шише, ни дамата не сака да ме пушти дома, реков Дојди, Чичко Кемал да седне, и мене ми е досадно. Овој пат, јас чешел памук на мојот бикини, јас сум повеќе удобно во пред него. Чичко Кемал е смешен, тој е добар доктор кој исто така зборува зборови. Испивме едно шише. Кога мојот беше запрашан каков лек сака, тој не одговори со тоа што го нарече доверливост на пациентот. Тој рече види, ти не си странец, ако додадам малку вотка на пивото, ти не би и кажал на нашата дама, нели? Реков не, тој го додаде на своето пиво од малата плоска што ја извади. Ни јас не го проширив. Кога разговорот се продлабочи, тој случајно ми додаде додаток вотка што ја направи за себе. Вкусот на пивото е погорчлив, по неколку голтки ми се чини дека сум помирен. Кога се опуштив малку, реков повторно она што мојот сопруг рече дека тој не ми каже.

Бараме решение за твојот проблем, што го знаеш, девојко. Напишав бустер и тој ми рече дека не ми треба. Реков не, се изненадив, потоа се каев и молчев. Важно е како да се каже, не можевме да најдеме решение за тоа да потрае кратко време. Како ни ги кажува проблемите. Јас всушност дојдов наутро да му кажам како да го користите лекот му дадов наутро, но тој зборуваше за други проблеми. Не се вознемирувајте, ќе најдеме решение за вашиот проблем. Од некоја причина, наместо да се срамам од ефектот на водката, пукнав од смеење, реков, дали тој дојде и ви го кажа сето ова? Му кажав на докторот на кого треба ќерка ми да му каже за докторот. Ми се јави утрото, мислам дека проблемот е во дамата, како да кажам, ќерка ми рече нешто. Што рече Тој, “Чичко Кемал”, инсистирав јас, мојата ќерка рече дека тоа е помалку.

Затоа донесов капка за да ти ја дадам. Колку празно грло тој човек. Мало црно шише кое се истури во торбата. Ако сакате да го пробате, фрлете го во чаша вода, тоа не прави никаква штета за подобрување на плодноста. Кога не станав, тој стана и донесе чаша вода секое утро. Рече три капки секое утро. Реков дека пијам алкохол. Реков дека не е важно.

Разговаравме половина час бесплатно, а потоа праша колку долго се обидуваме за детето. Реков четири месеци. Тишина некое време, не многу, но се може да се случи. “Дали е лошо како што рече?”ме праша. “Колку е лошо?”Одговорив глупаво. Дали вашата воопшто не е способна? Тешко ми е да зборувам за овие работи, а во исто време се смеам. Не, ќе ти го решиме проблемот, верувај ми, јас сум доктор, само ако знаеш што се случува. Кога ги избегнав очите, тоа стана полошо, не подобро со месеци, мислам дека тој треба да го промени својот лекар, и ние се смеевме повторно. Се напивме по едно пиво и ги испивме шишињата. Вашиот сопруг инсистира дека вие го имате проблемот. Јас, кои не зборуваат со никого за сексуални работи, не сакаат темата да биде затворена. Реков не, нема проблем со мене. Рече дека нема да биде очигледно.дали отидовте на доктор, сигурен си, да не му ставаме лекови на човекот за џабе.

Да, реков, кикотејќи повторно, што ќе се случи, ајде да се обидеме некои лекови. Уште еднаш непотребно се смееме. Ме скокотка во нозете околу пет минути. Ако ги затворам нозете, ќе стенка од притисокот, ако ги отворам, водата ќе тече. Јас постојано ги растегнувам и двете постојано ги менувам местата на седиштето. Малку поцрвене, ова е добар знак, сега како добра девојка, рече таа, ајде да си играме доктор со тебе без да се срамиме. Повторно се насмеав, бидејќи се плашев од игли. Зошто се случи ова, имам непотребна потреба да се смеам и оганот во мојата женственост. Ми ги рашири нозете на двете страни со рацете на моите колена за да не се плашиш, да легнеш вака. Дури и пријателскиот допир на колената ми ги напна мускулите. Веќе некое време лежев на големиот кауч. Можеби ти си изворот на проблемите на твојот сопруг, Чичко Кемал не е непознат. Затвори ги очите, да видам, твој проблем ли е? Ако имате проблем, не дозволувајте да се шири зборот, ова е мало место. Ти си млад, можеш да ми се заблагодариш со години. И реков, Чичко Кемал, што да правам? Не, верувај ми, ќе го решиме, ќе се опуштиме.

Погледнав во моите брадавици, кои тонеа во мојот костим за капење без да ги затворам очите, беше очигледно дури и од чешел памук, како тие се таложат. Тој рече, ” дали некогаш сте биле кај гинеколог?”Да, го кажав тоа пред да се омажам. Затвори ги очите и замисли дека одиш на гинеколог. Реков дека ќе се срамам од тебе. Докторе, ни јас не сакам никакви приговори. Ми ги пресече нозете со рацете. Рече да земеме некој денар. Се гушкав и го извадив чешелот од мојот струк. Како да не се срамам, не ми е досадно. Гинекологот кај кој одев беше жена, но дури и пред неа, паднав во земјата додека ги отворив нозете. Тоа беше олеснување да се рашири нозете пред нашето семејство пријател. Опушти се девојко, земи длабок здив. Неговата рака одеднаш ја стави мојата женственост над моите бикини. Реков Чичко Кемал, што правиш? Тој цврсто ја притисна дланката, велејќи дека не постои болка без да се реагира.

Хм, не. “Па, кажи ми сега”, притисна уште потешко, триење неговата рака темелно. Неговите прсти се протегаа по мојот врат. Оганот беше неподнослив, нозете не сакајќи ми се затворија. Задоволството се зголеми како што ја притисна раката нагоре и надолу. Дали рече болка или задоволство? Не знаев, реков, досадно. Не сум сигурен пред да ја земеш раката, но мислам дека ти си проблемот, ќерка ми го продолжи притисокот со шепотење. Додека моите дланки ја месеа мојата женственост, пламенот во мене почна да расте, јас сум влажен како што бев на мојот меден месец, таму долу има оган, само моите брадавици болат од истегнување. Гризете ги усните, не се стискајте, оставете го тоа на мира и кажете што чувствувате без двоумење, предупреди тој. Несакана стенка ми избега од усните како што направи како што и беше кажано и престана да ми ги гризе усните. Ќе те прашам нешто, рече без да ја земе раката, спушти го чешел памук, покриј ги колковите и извади го дното од бикини.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 31  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In