Advertising

sauporn hotel


Здраво на сите, имам 27 години, а сестра ми 32 години. Имав голем интерес за сестра ми уште кога бев мала. Продолжува на ист начин и сега. Местото кое најмногу го сакам и кое ме движи е убавиот и прекрасен задник на сестра ми олкеј. Вреди да се види, има прекрасен задник. Кога отидовме на море во текот на летото, таа се сончаше со лицето на песок и кога таа завитка пешкир околу главата, таква можност се појави за мене. таа имаше гозба, таа се обиде костим за капење пред да ја напушти куќата.

Ќе снимам секс приказна тогаш, види, не можеш да поверуваш како се случило тоа, какви пози дала таа, прекрасни, луди провокативни пози, таа дава секси пози, таа официјално вели ајде еби ме брат, таа вели дека го сликам положувањето лежејќи на нејзиното лице, и ја зедов во мојата рака и го прегрнав нејзиното тело во тој костим за капење, мислев дека го избришав сето тоа заедно. таа мисли, но се уште ги гледам секој ден. Таа е одлична сестра, мојот извор на ејакулација е мојот најголем материјал олкеј мојата сестра и сега кога одам кај неа таа рече дека чека за мене да се направи нови слики јас со нетрпение очекувам да тој ден, ако сакате да ги видите сликите додадете ме кога ќе видите слики бидете сигурни дека олкеј мојата сестра сакам да ебам толку многу мојата сестра е прва меѓу жените сакам да се ебам аххх аххх но еден ден ќе ја ебам

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 33  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In