Advertising

spy hotel


Ти кажав претходно дека братот на мојот сопруг силно ме допре, но ова
времето не ме допре само мене.

Секој ден, во секоја прилика, тој
ги стискав колковите допирајќи ги моите гради, бев слаб меѓу неговите раце, иако ми се допаѓаше внатре
не беше вистина, па секогаш бегав и не му дозволував.

Една вечер, додека го чекав мојот сопруг, кој ја подготви масата, тропна на вратата и ја отворив
тоа. Брат ми замина пред мене. Го прашав за мојот сопруг, тој рече дека работи вечерва, па
не би се плашел, па тој ме испрати . Иако знаеме дека има
нема потреба, тој дојде и седна на маса, бидејќи тоа беше подготвен, ние јадевме,
сега оди, јас ќе остане сам јас реков дека тој
беше во кујната со изговор за да ми помогне додека бев расчистување на маса, тој беше триење и триење на мене како што реков не го прават тоа, тој
почна да ме притисне уште повеќе, тој ми ги држеше рацете зад грб
и ми го бакна вратот, почна да ме намирисува. Иако реков не, беше премногу силен и неговиот кур
беше премногу тешко, плачев од една страна, свиткувајќи од друга страна, бев
се обидов да се ослободам од тоа, но почнав да пцујам залудно. твојот брат
Кога реков како можеш да и го направиш ова на жена му, кучкин син, се однесуваше поостро,
легнете на каучот и
ми ги држеше рацете на главата со другата рака, ми ги милуваше градите со другата рака, беше
си ја врзав сукњата, си го влечев она што ми беше на мене, не можев ни да викам, тоа
би било убаво кога би можеле да го видат братот на маж ми еден до друг .

Тој
ми рече да бидам тивок, без разлика дали сакам или не, да го направи она што тој ми кажа, ако не сакам тоа да ме боли, па прифатив
беспомошна сум .

Ми ги раскина алиштата и почна да ми ги лиже градите и
почнав да се галам додека плачев и стенкав одвнатре ненамерно.
Моите гради се 90 и јас сум бела кожа како што го цицав стврднати како што цицав моите гради добив
ги гушкав и ги галев додека не станат сини. Ми го соблече калико здолништето и
– се ослободив од тежината.
почна да ми ги гризе и лиже нозете, стенкаше како луд
и мокар бев.

Кога почнав да цимолам тоа е доволно, тој се насмеа и рече стоп, ние само што почнавме
и ми го пикна јазикот во газот што ми го даваше
мене толку чудно задоволство бев луд бев притискање на главата меѓу моите нозе тој
си ја лижев дупката во газот и почнав да го ставам неговиот јазик во мене никогаш не сум бил заебан
задник, но јас
осетив како ми се отвора дупчето, а јазикот му се лепеше и таа си ги соблече пантолоните
и си го извади курот што ја тераше на тежина не можев да им верувам на очите
беше речиси двапати поголема од мојот сопруг тоа беше дебела, но не надминува 16
цм тоа беше и дебели и најмалку 22 см

Додека се обидував да се опоравам, почна да ми ја тријат устата во случај ништо да не се случи. I
не можев да се контролирам
.

Го грабнав нејзиниот кур од глава до пети, тоа беше како статуа со челични вени во мојата рака, не можев да го поднесам, почнав да си го лижам јазикот, течејќи низ тие
вени, и ги цицав јајцата
И ја земав главата меѓу усните, и таа ја фрли главата назад, ми ги триеше забите додека рековме цица, кучко
Се обидував да ја повредам, но залудно, таа беше
ме туркаше низ грлото, ме вадеше од уста . се ебеше со мене.

Потоа ме легна на масичката и почна да го трие неговиот огромен кур на мојата пичка бев
спиење како луда змија
триејќи ја главата во пукнатината на мојата пичка, буквално беше отворен како цвет
чекајки да ми ја ебат пичката ми се зголемија стенкањето јас полудував кога неговиот кур ми ја триеше пичката јас полудував тој ја турна главата во мене
Мислев дека ќе ми излезат очите бев буквално чувство
неговите вени на ѕидовите на мојата пичка јас
за миг мислев дека ќе умрам кога неговата глава удри мојата најдлабока

Ги завиткав нозете околу неговиот појас и го влечев цврсто за мене, јас
го почувствував тој голем кур и го пуштив да се лизне внатре
мене, тоа беше ме вози луд, но тоа беше возење мене луд, но можеби по 5-6 пати, тој зеде
тоа исклучување и празни на мене, бев изненаден, тој се опорави и
брзо замина.

Тој не знаеше како да го користи тој огромен петел, колку што можам да кажам ,
Се смеев, се измив, се измив, но не се чувствував како да сум чист.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
1 week ago 7  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In