Advertising

teenie hotel


Здраво, јас сум бил читање на вашиот сајт за една година, тоа е многу убаво, во секој случај, сакам да стапите во контакт
Пред 5 години имав само 18 години
. Му го давав да го помине во училиште, тој не рече ништо на моите ткива повторно еден ден кога му ги допирав градите вака, почнав да го галам и почнав да го галам неговиот газ, но мојата одлука беше конечна, јас требаше да го ебам јас требаше да му ја симнам тежината тој побегна сакав да го направам тоа со сила кога почна да вика јас се исплашив и го остави за 2 години тој не зборуваше со мене повторно еден ден ние немаме никој

тој влезе, мислев дека мајка ми е внатре, тој влезе, јас
гледав порно филм, го исклучив ТЕЛЕВИЗОРОТ, кога видов дека нема никој, тој отиде до вратата да си оди,
во тој момент јас требаше да го фати за рака и го повлече во, тој мора да
претпоставил што да прави, тој сакаше да избега,
Почнав да го триам мојот превртен кур на неговиот задник, му ја држев устата со една рака.
таа пружаше отпор, но реков дека не можеш да избегаш. реков ако викаш дека ме ебела за пари
Реков дека почнала да го моли твоето семејство, но залудно
Јас само се држи до усните како да ја гризе полека
почна да омекне веднаш го соблеков нејзиниот џемпер со
моите заби почнав да ги гризам нејзините гради
Сфатив дека ќе ејакулирам додека и ги лижам градите и веднаш ејакулирав на нејзините гради. И реков
да и го стави курот во уста додека јас кажував што правиш ебате
. Откако го лижев многу како водопад, веднаш го однесов во бањата и го натопи во газот со ладна вода, потоа се вративме во собата и почнав да ти го лижам задникот, мојот беше како куп, без разлика колку се трудев, веднаш донесов парче хартија и го триев задникот, а мојот кур беше повторно натоварен , главата влезе, почна да вика, погледнав дека нема да работи со самолеплива лента твојата уста

Го снимив и се обидов повторно, отиде на половина пат, го вкоренив додека доаѓаше и си одеше, но каков вид
на плач го прави протекува
? Зборувавме да ги чуваме овие работи меѓу нас, заедно заминавме од куќата, и после тој ден, ние сме со него во секоја прилика, сега вети дека ќе ми го донесе неговиот пријател од училиште, ова е мојата приказна

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 46  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In