Advertising

utube hotel


Требаше Да бидам гостинка На Мојот пријател Од детството Синана Во Анталија, кого не сум го видел со месеци
не, за викендот. Го користев ноќниот лет. Мојот пријател и неговата сопруга ме запознаа
на аеродромот. Арзу беше многу фина дама. Но
тој ден сфатив дека таа имаше толку провокативно тело. Бела кошула, мини тексас
здолниште таа носеше бели папучи со зашилени, зашилени потпетици.
Дури и нејзиниот чипка градник и бела
доволно ми е само да полудам. По вечерата ги делиме
длабок разговор. Но, не можев да ги тргнам очите од нозете На Арзу
таа забележа. Го познавам Арзу уште од средно. Дури и во овие
со години, името и беше како проститутка. Додека ја гледав нејзината рака, таа
Тој го забележа тоа и почна да ми дава слободен удар. Таа била сега
сопругата На Мојот пријател Од детството Синан, И јас
не сакаат лоши мисли . Но, Се чини Дека Желбите не се грижат. I
речиси морав да го запомнам секој квадратен инч од нејзината бела тантела. Дојде
ќе ми понуди чај наскоро. Кога таа се наведна, таа даде толку градите потресе дека јас
до крајот може да се види речиси.
Се обидував да ја скријам мојата ерекција на мојата
пенис. Не можев да им верувам на своите очи кога повторно седна спроти мене. Тој немаше бела танга!
Мислам дека го испив чајот од возбуда. Арзу отиде во кујната да ми го освежи чајот повторно. Синан
несвесност за ништо . Тој беше речиси внесен во филмот на ТЕЛЕВИЗИЈА. Арзу ми го донесе чајот.
и одеднаш чајот се истури од послужавникот врз мене. Пенисот ми изгоре! Можеби го направил тоа
намерно . Веднаш ми донесе крпа и почна да ми ги брише пантолоните. Тој
постојано ми се извинуваше… Повеќе не можев да издржам
Арзу ми го зеде пенисот . Синан не можеше да го види, бидејќи тој зборуваше на телефон и јас
речиси свршена. Ми рече да се измијам
панталони. Излегов од собата да се пресоблечам. Зедов уште еден пар на панталони
ја извадив облеката од торбата кога ја отворив вратата. Додека бев
обидувајќи се да се соберам, Арзу влезе во собата и ми даде знак да молчам
. Бев замрзнат. Одеднаш се наведна пред мене и ми рече дека ако го бакнам можеби
болката на изгорениот пенис ќе исчезне. Сега стрелата беше надвор од лакот.
Реков дека ако ми ја голтнеш спермата, ќе ти простам кучко. Штом ги зеде сите во устата , јас експлодирав
и ми ја голтна целата сперма. Јас брзо се стави на моите други панталони
потоа се вратил во Солун. Арзу ги однесе панталоните на машината за перење
во тоа време. Шерон се уште зборува на телефон. По некое време повторно бевме
тие се преправале дека ништо не се случило. Синан, исто така, не го
забележете нешто, тој зборуваше за нашите спомени од детството. Битолчани повторно на чај
но, овој пат тие постапиле уште пожестоко! Повторно прости
додека го давав чајот … ни тоа не е важно, дури и реков дека ми е жал, се насмеав злобно! На тој
момент, телефонот повторно заѕвони и Синан испаничи, скокна и го спушти телефонот . Крадците сето тоа го
ја ограби продавницата на Синан. Трчајќи кон вратата
Може само да каже дека ќе одам… Таа веќе почна да се спушта по скалите како што се случува по неа… Штом ја затворив вратата, ја зедов во скут велејќи
дојди кучко . Ги бакнав нејзините усни. Го истурив . Во еден потег го вкоренив мојот кур од 19 сантиметри во пичката на Арзу. Тој толку гласно извикуваше што целиот стан мораше да го слушне неговиот глас. Стенкаше бидејќи беше човек, ме излудуваше.

Не можевме да издржиме, свршивме со тресење. Ат
во тој момент, мислев дека мојата сперма никогаш нема да престане да цвета . Паднав врз него. Ние
лежеше гушкање за некое време . Со чувство на
вина … скокнавме од креветот со звукот на телефонот. Му се јави На Синан . Рече дека сака повторно да ми го испуши во ходникот . Го користеше секој момент, кучко. Пред да можам да одговорам, повторно ми го зеде цел кур во уста. Тој добро свиреше на кавал. Овен навистина имал голема среќа. Овој пат не брзав, уживав кога ѕвончето заѕвони. Се сврте и погледна кон вратата.

Веднаш ја затворив слушалката и почнав да гледам ТЕЛЕВИЗИЈА. Тоа
Тој Е Синан. Таа ни го раскажа накратко овој инцидент. Немавме што да кажеме
! По некое време, анета ќе ве покани со чаша вода во раката. Му го даде На Синан
прво, вие сте многу нервозен, се релаксираат малку, рече таа
додека ставање мал бакнеж на образите. Чашите се празнат една по друга. Ние сите бевме
наскоро ќе се напијам, но беше доцна, па отидов во мојата соба.
Ама ајде, и онака ја допив пијачката. Беше напорен ден
затоа заспав за кратко време. Не знам во кое време беше во ноќта, но јас
се разбудив со чувство на топлина во мојот кур и се уплашив. За жал! Арзу
повторно ме врзуваше со нејзината мала црна наметка.
Пијан беше. Бев многу исплашена. И покрај тоа што шепна “Не го прават тоа, тоа е премногу опасно”, тој би
не слушаат и кога тој беше во салата тој рече дека ќе ја заврши својата незавршена работа.
Толку се занесуваше што беше невозможно да му одолеам. Претпоставам Синан
исто така треба да се исполнат. Ја искинав желбата и застанав зад него. I
почна да ме силува
кур ако можеш да го ставиш во уста и во твојата пичка, да видиме дали можеш да го земеш од газот. И јас мислев да полудам. Кучето било навистина
подготвила Дека ставила Вазелин во шупакот пред да дојде во мојата соба
. И ги врзав градите и ја повлеков Желбата кон мене и полека се пробивав до нејзиниот задник. I
полека ја ебев од страв и тоа не возбуди
уште полуди.
Го допрев дното на неговиот прекрасен задник. I
го лижеше нејзиното тело насекаде и ја прати во нејзината соба. Ова беше неверојатен викенд .

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
1 week ago 10  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In