Advertising

www.brunai hotel


Мојата сопруга и јас се ебевме во секакви услови, услови и позиции со години. Толку многу што во последно време и мојот кур почна да боли. Што и да се случило, се случило. И покрај илјадниците фантазии и игри кои ни минуваа низ умот, не можев да се справам со курот. Не можев да ја натерам жена ми да лиже, да ја ебе, да ја стави на газ, само да дркам со шлаг, но не можев да ги подигнам работите. Ова се претвори во таков проблем што почнавме да се сомневаме во нашиот брак.

Постарата сестра на јасмина беше докторка. Жена ми се обложи на сестра и за овој проблем, и ми кажа да ја замолам за помош. Мене тоа навистина ми немаше смисла, па затоа и не го прифатив. Тоа беше долго време откако морав да одам на пракса нејзината сестра за друга причина. Праксата што ја добив беше полна. Ме виде како му се јавувам на своите пациенти

Тој рече,” Чекај, имам уште двајца пациенти, ќе те земам подоцна, ” и веднаш го повика следниот пациент во собата. Но, јас не бев дошол да го видам, но тој веќе ја затвори вратата пред да можам да му кажам. Па, чекав. Откако го испрати последниот пациент и му кажа на секретарката дека можеш да си одиш сега, ме однесе од чекалната до ординацијата.

По краток разговор, му реков дека причината поради која дојдов таму беше да го прашам да напише рецепт. И тој рече, ” дали е тоа се? Кога го прашав: “да, што друго?”тој рече дека многу му е жал за својот брат, дека треба да се најде решение за ова, дека не треба да се двоумам, дека треба да го видам како лекар, а не како неговата снаа, и тој се обидуваше да ме убеди за преглед. Тој инсистираше на тоа, освен ако не сакам да, соблечам неговата облека,

види, може да е нешто сериозно, инсистираше. Како и да е, на крајот, не можев да го поднесам нивното инсистирање и почнав да се соблекувам како што рече. Конечно, кога ги соблеков гаќичките, курот почна да се тресе пред мене со ефект на гравитација. Мојата снаа, од друга страна, ми го сврте грбот додека се соблекував.

Ги ставаше кремите на масата и го подготвуваше својот памук и антибактериски резерви. Како што се сврте кон мене, изразот на неговото лице малку се промени, гледајќи во мојот кур и велејќи, “бев навистина загрижен за мојот шура, но сега сум уште повеќе вознемирен, тој недостасуваше навистина важен дел”, покажувајќи на табелата за испитување. Лежев на масата и се прашував што да правам.

Прво, тој се вклучи на релаксирачка музика со водење на стерео во собата, а потоа го повлече својот стол во близина на маса за испитување со крајно сериозни израз на лицето, натопи памук во раката во антибактериски чистач и почна да го чисти со триење тоа лесно на мојот кур. Додека го правите ова, прво ќе ви го исчистам пенисот. Ајде да видиме што ќе добиете.”

Продолжи да ми го чисти курот и јајцата 5 минути. Откако ја зеде Вазелината од масата и ја намачка на рацете, почна да ја наоѓа главата, корените и јајцата на мојот кур, додека го правеше ова со сериозен израз на лицето: “зет, не плаши се од мене сега, заборави дека јас сум ти снаа, види ме како лекар и кога ќе почнам да ти го масирам пенисот со Вазелин, задоволството што ќе го добиеш од допирањето. Обидете се да дозволите ерекција на пенисот со тоа”, рече тој.

Се обидував да направам како што рече. Погледни го неуспехот, како што го направив она што го рече, мојот кур нема да се движи во најмала. Од една страна, мојата сестра-во-закон беше во потрага по изрази на задоволство на моето лице, а од друга страна, таа беше нервозно се обидува да ме предупреди од влечење мојот кур и главата нагоре и надолу меѓу рацете. И јас се притискав да си го тргнам курот.

Откако ќе го направите ова за 5 минути, тоа мора да биде поради масирање мојот кур, дека додека таа беше соблекување уморен бела престилка, јас се наведнав и видов нејзините убави кружни гради и црн градник низ отворот на нејзината “В” вратот Маица. Тој продолжи да масажа со посебен стимулирачки крем на маса, и додека го прави ова, тој рече, “не грижете се, чичко, јас ќе те излечи”,

Патем, и јас не бев свесен за тоа, но забележав дека курот ми беше малку потечен, но не и тврд, поради претходниот слободен удар на снаа ми. Имаше малку радост на лицето сестра-во-закон и таа продолжи да масажа мојот дик со различни методи со рацете; прво со една рака, а потоа со двете раце, а понекогаш и во дланката на раката.

Ми кажуваше дека сум слободен да мислам гадни работи и дека морам да размислам за да си го тргнам курот. Но, кога немаше понатамошен развој во мојот кур, имаше израз на тага на нејзиното лице што се обиде повторно да го сокрие. Како резултат на овие пролонгирани напори на сестра-во-закон, пот почна да тече на нејзиното лице, и таа рече: “Брат-во-закон, ајде да се земе кратка пауза и јас ќе се промени мојата облека.

Додека го правев ова, одберете жена која ви се допаѓа од страниците во бикини на овие модни списанија и обидете се да се сконцентрирате”, рече тој, соблекувајќи ја својата испотена облека во делот од собата каде што мислеше дека нема да можам да го видам. Кога се свртела, била облечена во облека на која бил прикажан црн градник под тенка бела Маица. Мојот кур, кој не зацврстени и покрај сликите на бикини девојка гледав во списанието до тој момент, почна да се претвори во кур од моментот кога дојдовме лице в лице со снаа.

Сфаќајќи го ова, мојата снаа сфати дека тоа е за нејзината облека и рече: “Еве, зет, ајде да го видиме вашето височество”, и ја даде раката да масажа мојот кур повторно. Во оваа состојба, додека јас бев мавтам мојот кур меѓу нејзината дланка со многу крем, јас му реков на мојата снаа, “Докторе, дали треба да продолжи сега?”Кога ме праша,” брате-во-закон, ерекција беше успешна, но ние треба да се види дали има ејакулација,

Ако не го стори тоа, проблемот нема да биде решен”, трие рацете вешто, големината на мојот кур ја направи оваа работа уште потешка, а јас не можев да дојдам. Снаата, која беше натопена со пот, беше свесна дека мојот кур станува тежок поради нејзиното соблекување, и кога ја соблече белата Маица, виде дека мојот кур доби малку потешко и нејзините вени беа потечени, таа почна да темпо, велејќи, “ајде, вујко, ајде”.

Јас веќе не беше срам, и кога му реков на сестра-во-закон “тоа ќе биде полесно ако соблечете вашиот градник”, на снаа почна да ги тргнеме не само нејзиниот градник, но она што таа имаше на неа, и видов избричена пичка за прв пат со нејзината обликувани убави гради. Во оваа состојба, “како можеш да дојдеш сега, чичко? Кога ја праша,” снао, ако ти ги допрам градите и пичката, можеби ќе дојдам порано”, таа рече, ” Во ред, тогаш ќе се качам на тебе, ќе ја држам вагината до твоето лице, ќе правам што сакаш, се додека ејакулираш.”

Кога ја зазеде оваа позиција, му рече: “драг мој докторе, ако сакаш да ми го исчистиш пенисот од креми со памучна топка, ќе дојдам наскоро, но ако ме предупредиш со твоите усни и јазик, можеби курот ќе ми стане многу жешко” и рече: “Чичко, се е жртвувано за брат ми, само не биди лишен од ова задоволство. Тој рече,” само ејакулирам во мојата уста, јас сум задоволен ” и ме охрабри. Со предноста да биде доктор, навистина знаеше каде да лиже кур, бев сигурен дека професионално си ја врши работата дури и во оваа ситуација.

Секогаш кога имал шанса да си го цица, постојано повторувал: “ајде, шура, можеш да успееш”. Нејзината избричена пичка беше пред моите очи, кога не можев да поднесам и почнав да и удирам со јазикот на пичката, забележав дека целото тело и се тресеше со секој удар, а во меѓувреме уште повеќе ми го пушеше курот. тоа стана вистинско взаемно задоволство и давање. Мојата снаа, “слушај, чичко, излижи го”, вели таа, “не задржувај се, можеш да ми ејакулираш во устата, стомакот ми е, не заборавај, јас сум доктор”

Правеше се ‘ што можеше за да се ослободи од мене. По некое време, се навикнав на позицијата, но сфатив дека можам да ејакулирам за момент. Кога решив да ја ебам, го користев јазикот со својот јазик посмешно отколку што некогаш сум го правел порано, од време на време ја добивав нејзината благодарност.”Брат-во-закон … каков јазик имате…. Ќе кажам дека неговиот пенис речиси никогаш не беше потребен…. брат ми имал голема среќа”.

Откако ја загреа, рече таа,” снаа, ејакулирам многу подобро во лизгава вагина, но… “” паузирав, чекајќи знак од него. Без да чекам премногу долго, кога станав и му реков дека со грбот свртен кон забраната, реков, “зет, како овој пенис толку силно ејакулира”, реков, “па, го ебевме брат ти на толку многу различни начини што сите видови позиции изгледаат нормални, не можам да се возбудам” за прв пат како сленг. Го употребив зборот”ебење”.

Ова ќе ги отстрани сите видови на ар граница на него, тој ми рече: “тогаш еби ја твојата снаа со твојот голем кур” и се лизна на мојот кур и ги отвори колковите со двете раце и ми дозволи јасно да ја видам пичката на мојот кур, во меѓувреме, со правење аххх звуци, еби ме за мојот гаден шура. “тој почна да седи на мене и да стане. Ужасно ме пцуеше.

Тој ме изненади, иако не знам дека тој проколнал до сега. Така сфатив дека тој имаше оргазам, и јас ејакулирав повеќе отколку што сум ејакулирал во мојот живот. Ми го цицаше курот со пичката, и целата негова сперма и влеваше во пичката. Веднаш штом сфатил дека сум добро ејакулиран, тој ги истури моите пички во епруветата во собата и рече: “Види, ќе ги дадам во лабораторијата, да видиме какви ќе бидат резултатите од тестот.”

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 37  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In