Advertising

www hotel


здраво мојата приказна јас ќе ви кажам ова е вистинска приказна за неверство, бидејќи мамење
со друга личност друга еден од настанот е направен додека живеат со нејзината прва
Видов на улица премногу катастрофи со една жена велејќи лотарија да се добие изговор
, се сретнавме така, но не се од мојот ум дека еден ден еден единствен
седи до вратата од внатре јас отиде станмн пасуси од станот пријатели
кој беше местото додека заминував, видов продавница за парфеми, она што го видов, мојот
лотаријата веднаш беше пуштена. Се сретнавме додека купуваме билети, па
Реков здраво или нешто, дознав дека е негова продавница, сега секогаш висам таму. Се гледаме на
улица еден ден во вечерните часови,
до него стоеше една девојка. излегува
Уште е млада, затоа што е ќерка. Таа
имаше 4-5 годишна ќерка. Јас бев гледајќи неа во продавница во секој случај, се разбира, тоа беше
е 6 месеци откако јас прв пат ја видов во продавница, јас бев
размислувате како да го отворите. Еден ден, шетав околу чаршијата околу 10 часот наутро
Сабота. таа одеше кон нејзиниот стан, таа беше облечен во црно здолниште
на бела блуза, таа изгледаше многу секси веднаш ја следев. – Тоа беше напуштен каменолом на главната улица . Да влеземе
преку една од вратите на тој премин, јас
погледнете наоколу, нема никој наоколу
.
Тоа беше на нејзините колкови што јас сум бил во потрага за месеци
Го галев, го стегав, ми рече да не го правам тоа, но му се допадна, ако не го сакаше, ќе го направеше
ме скрши. Им го кажав сето ова, колку
го сакаше, колку го сакав, но тој рече дека сме во брак или нешто, но тој одговори, кажете
ми рече да се напијам чај наутро. Јас ја стегнав и таа се смееше јас милував градите како што одев Во ние продолжи вака за еден месец јас се галев нејзините гради и колковите во секоја прилика јас ја купив секси долна облека еден ден реков носат тоа утре јас реков јас ќе го види на вас јас нетрпеливо чекав на тој ден отидов во продавница по работа во вечерните часови, но таа рече како ќе се види тоа беше под скалите во нејзината продавница

Кога поминав, не беше видлива однадвор, реков дека е доцна, реков, беше одлично. Таа беше
носи градник со големина 75, бидејќи го купив градникот, но нејзините колкови беа 100 и купив две
сетови, истата шема 🙂 сакав да се бакнуваат, мислев
на скалите од станот на моите пријатели, мислев дека можеме да се бакнеме таму, реков не, реков не
, Отидов повторно пред некој ден, носев фармерки повторно реков дојди, ова
време тој рече ок јас дојдов надвор чекав на скалите јас не запали вендинг машина јас
му рече да влезе без да го запали јас чекав меѓу приземјето и првиот кат таму беше
многу малку светлина видов тоа доаѓа собата ме виде јас
шмукање
во истиот момент
Сакав, но тој не
ајде, ние водевме љубов за 5-6 минути, тоа беше многу пријатно, продолживме вака за 8-9 месеци, но тој не дојде
кога бев во здолниште, бидејќи тој се плашеше од мене да го ебам таму во секој случај,
тој
рече дека не дошол кога прв пат се јавив затоа што била сукња. Тој уште еднаш рече не на мојот предлог,
еден ден додека се бакнував на скалите, му го дадов курот во рака и
почнав да извикувам, бевме како луди, водење љубов на скалите е навистина пријатно,
Препорачувам 🙂 водевме љубов така за 8-10 минути, ја испразнив собата, беше
незаборавен момент во мојот живот, тоа беше многу, многу пријатно за
ако одиме до тука, сеуште ја одбивам мојата понуда да се сретнеме во куќа.
Штом го вртеше, велеше дека и двајцата сме венчани, само што не направивме е што не му го ставивме курот во пичката. реков дека не сме
се заебавате со него, тој
рече дека сум
не мамење
нема секс
Го прашав мојот пријател за клучот, реков дека ми треба куќа
утре, зедов слободен ден од работа во него утре отидов на вечерна продавница, нејзината ќерка беше таму , ние бевме
средба, всушност, собата беше катастрофа, ние разговаравме малку како круша,
но, мојот проблем беше да кажам дека ќе се сретнеме утре, посочи
најде оправдување да ја испрати девојката во друга продавница.
Немав време за вашата ќерка, нејзината ќерка можеше да се врати, веднаш стигнав до точка, добив
клучот на твојата пријателка утре, ќе одиме во нејзината куќа, реков дека ќе те имам целосно
реков не, ако сакаш, не доаѓај тука, ќе те ставам на масата и ќе те ставам
еби се, реков дека ќе знам, но потоа ја погледнав,
таа победи, ние го затвори прашањето, јас заминав таму околу 9 часот Тој ќе ја отвори
продавницата на 9 сум бил на чекање за него на улица, го гледав, тој дојде, ние
отиде во продавница, отиде во продавница, но овој пат тој има здолниште на, тој има убава блуза на него, тој има убава блуза на, тој има една убава блуза
многу секси мирис, тој ќе дојде, јас ќе ебам во продавница
како и да е:)) тој рече каде е дома, кога ќе заминам, да излезе
пред банката 5 минути подоцна ќе чекам, реков, следи ме од 50 метри, заминав по 5 минути.
Го видов во банката, продолжив, доаѓа од зад мене, го прави
не се вклопуваат во мене. Ќе ја ебев жената со која се ебев 1,5-2 години. Нагоре
за 10 минути и така, влегов на вратата, ја оставив вратата отворена, јас
отидов горе, ја отворив вратата на првиот кат од куќата на мојот пријател, влегов, влегов
чекам на вратата, за да не затропаат соседите, заминувавме тивко без да ја вклучиме ламбата, предупредив
тој дојде на подот, јас му ја грабнав раката и го повлеков. Кога ќе ја затворам вратата ,
се прегрнавме еден со друг како луд. I
чекав овој момент толку долго што не можам да објаснам
тоа .
пред да се качите на каучот
спиевме на тепих во еден потег јас соблече моите гаќи и тој
ми ги соблече гаќичките, дик веќе беше исправена со таа возбуда, ние дишевме толку често што
ниту еден друг звук не излегуваше на островот, во тој момент, го допрев неговиот кур на островот, и неговата пичка
беше добро наводнето, го ставив курот на усните
на неговата пичка, тогаш тој ги затвори очите, во тој момент мојот кур го вметнав со сите мои сили, задоволство и
болката беа измешани заедно, јас ја ебев за 10-15 минути, ја извадив кога таа беше за да ејакулира
и го испразни стомакот. Таа не е заштитена бидејќи постои ризик да забремени.
Продолживме околу 5 часа, таа беше луда, се одмаравме
и повторно да имаме секс, но мислев дека најдобро е да го направиме тоа и да ти ја ебеме пичката така,
кога ја аплицирав, излезе . Се разбира дека уживав во собата, но најубавата
таа ме легна и ми го зема курот така, не можам да го заборавам тој ден, не можам
заборави на тој ден, ја ебев после 2 години . Ви благодариме за вашиот

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
1 week ago 8  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In