Advertising

xxx.fight.com hotel


Здраво. Приказната која ќе ја раскажам е целосно вистинита и
тоа се случи пред околу 2 месеци, во јануари 2003 година. Јас сум 19-годишно момче од Истанбул.
Се викам Гокан. Мајка Ми Сибел има 37 години, русокоса, висока и тенка, жена со фигура која сите мажи би сакале да ја ебат и жена која би претворила камења
на млади девојки . Па, мајка ми, синот на вујко ми дури и ги украсија нивните соништа. За да можеш физички да ја разбереш мајка ми , дозволи ми да ти кажам на некој како Што изгледа: Хü Авş, на пример, физички. Мајка ми е малку повеќе атлетски настроена од него. Стапалата ми се омилено место. Толку убави, мали, убави и

Имаат прав грб. Секогаш со бел или црн лак. Две мали слатки, речиси подготвени да се лижат
. Како и да е, дозволете ми да започнам со
да ти кажам што ми се случи. Мама и Тато се заедно веќе 15 години. Ние
остани со сестра ми и татко ми, но одиме да ја видиме мајка ми кога и да посакаме
. До пред 1-2 години, кога отидовме кај мајка ми, јас се користи да се испрати мојата
сестра ми и мајка ми да одат наоколу, јас ќе остане дома и да се погледне во компјутер или нешто, и јас ќе одам
преку личните работи на мајка ми.
Во средината на 2002 година, мислам дека беше јули или нешто; повторно бевме кај мајка ми и јас
испрати ги. Потоа ми се јавија и ми рекоа дека ќе одат во кино и ќе се вратат
доцна. Ова мора да е најдобриот момент во мојот живот.
Го спуштив телефонот и вдишав длабоко. Прво Јас
размислете од каде да започнете. Прво, отидов да купам еден пар од твоите најубави чевли. Ова се летни чевли кои ќе ви ги отворат сите
над, чевларски, зашилени штикли и секси .
Потоа почнавме да ги отвораме шаторите еден по еден.
Овој пат најдов еден од супер секси тенки најлонски чорапи. Црна,
со секси шеми. И тоа го ставив настрана. И на крај,
Ја отворив највкусната фиока. Имаше различни секси, можеби
во него има повеќе од педесет нијанси. Купив 6-7 од најубавите, отидов кај мајка ми
спалната соба и ставете ги на нејзиниот кревет. Потоа
Почнав да одам низ другите фиоки. И колку топло и шармантно и
Ја отворив фиоката, што ме натера да сфатам дека тоа е секс машина што сака.
Имаше слики во фиоката. Премногу, премногу. Можеби повеќе од 500.
Почнав да ги споредувам фотографиите. Тогаш што гледам? Фотографии од моето бебе на плажа
. Танга и Топлес не можев да им верувам на очите. Да се биде 37-годишен
женски тело да биде ова убаво, ова секси, ова
свежо? Таа имаше стотици секси фотографии, не само нејзините фотографии на плажа
. Во крупен кадар фотографии од нејзините боси стапала во мини сукњи,
што повеќе!! Одбрав 10 најсекси од овие фотографии и ги договорив
на креветот. Ги спуштив шорцевите и почнав да го галам курот.
Прво што ми падна во очи чевлите. Од една страна таа повлекува 31, од друга страна

До смрт ги лижев местата каде што се допираа чевлите, петиците, ѓонот . Кога завршив со чевлите, ги оставив настрана и ја грабнав
најлонски чорапи. Прво почнав да шмркам, лижам,
бакнувањето на мрежниот дел. Потоа почнав да ја лижам ногата. И Јас
остави го на страна. Инаку, курот ми беше како луле. Време е за најдобар и за најдобар
специјални материјали, танга. Бев возбудена кога ги видов сликите . I
го зеде првиот бод и
почна да ги мириса и лиже местата што ја допираа пичката и задникот. На грбот на танга беше стринг, очигледно
оди во нејзиниот задник. Се чувствував како мојот кур ќе експлодира само мислејќи на тоа
. Ги земав каишите од фиоката, сите мирисаа добро, но
па, знаев дека нејзината пичка и ‘ го допрела десетина пати. Од
гледајќи ги сликите и лижејќи ги сите каиши за возврат, 5-10 минути
подоцна, неверојатно .Допри ме. Ејакулиран во тонг кој вели дека
тангата остана во семето. Отидов во бањата и го измив автомобилот.
И го ставам на грејачот и го оставам да се исуши. Потоа собирав други предмети и слики
и вратете ги назад. Јас само се стави на тон јас се мијат и 1 неверојатно
секси женска облека во вашиот куфер. Моите родители се вратија дома во текот на ноќта и тие не
разбери било што. Легнала и спиела неколку дена. Мајка ми и сестра ми беа во ист кревет, јас бев на
софата во дневната соба. Како и да е, беше утро и ние
отидов дома со сестра ми после појадок или нешто слично. Сега ја гледам мајка ми на сосема поинаков начин.
Почнав. Ја гледав како жена која требаше да ја имам.
За 5-6 месеци, ејакулирана стотици пати со мирис на танга го зедов со мене дома и
погледнете ја оваа секси фотографија. Сега мајка ми беше како бог во моите очи
И тој ден дојде.
Брат ми и татко ми одеа во Германија 2 недели. Може ли ова
да биде добра прилика? Откако ги испрати татко ми и сестра ми, јас
и се јавив на мајка ми и реков дека ќе останам со неа. Потоа отидов директно
во куќата на мајка ми. Кога дојдов дома, мајка ми не беше со мене. Влегов.
Стоеше фотографија на масата ; .Со мојот пријател сум, ќе се вратам во десет и пол. Повторно среќата ми се насмевна
. Веќе беше 6 часот. Го отворив прозорот и го немав видено со месеци.
Напаѓав други танги. Најдов 31 лудница. Свршив 3 пати пред мајка ми да дојде
. И мајка ми дојде. Седевме, гледавме ТЕЛЕВИЗИЈА итн.
Време е за спиење. И мајка ми го кажа зборот што ми го потресе мозокот
: .И така немаш брат, дојди да спиеш со мене!. Дали е ова сон?
Не, вистинско беше. Реков ДОБРО. Ти реков да си легнеш, јас ќе одам во тоалетот.
Отидов во бањата и почнав да размислувам што да правам и одлучив да повлечам 31
. Затоа што не сакав да станам од кревет. Иако е тешко,
Излегов во тоалетот и влегов во спалната соба. Жената има мини
ноќница со ремени. Бела, транспарентна. Носеше црн тонг
нема градник. Се чувствував како да сум дел од порно филм. Во кревет
Отидов во кревет, светлата се гасеа. Само тивка музика свиреше покрај нашиот кревет.
Размислував што да правам. Додека ја лизнав раката под перницата додека превртував и се вртев во кревет
нешто мал ми ја допре раката.
Гледав без да направам звук – не можам да бидам! Кондом! Почнав да се потам. Се прашувам дали
тој го стави за мене или за копилињата што ги донесе дома. Но
што би било важно, стрелата сега излезе од лакот. Го ставив кондомот под перницата и го земав
првиот напад.
Со нозете почнав да ги чувствувам нејзините боси нозе и стапала како излегуваат од нејзината мини ноќница . Луѓето зборуваат бавно
. Па, на некој начин, му ги сакав нозете и нозете, и јас
се обидуваше да го разбуди. Не знам дали е тоа затоа што се возбуди после некое време.
го сврте газот. Бев малку колеблив на почетокот, но потоа јас
полека почна да го триам мојот кур во нејзиниот газ преку нејзината ноќница. Мораше да биде глуп за да не разбере
Јас буквално триев за да ејакулирам. Тој
одеднаш се придвижија. Се исплашив и избегав. Потоа стана од креветот и
влегов внатре. Додека со нетрпение чекав што ќе се случи, гласовите исто така беа
што доаѓа од тоалетот. Одеднаш слушнав како се отвора тушот
тој глас кој предизвика врела вода да се прелива во мојата глава .Гöкан, дојди малку!.
Се исплашив кога тргнав кон тоалетот. Мојата убава мајка
седеше пред мене гол и мокар. Не можев ништо да кажам. Мојата мајка, .Соблечи се,
ајде. Тој рече: направив како што ми кажа. И тргни се од мене
Бев во кадата. Мајката била
лежам во кадата под врелата вода и чекам нешто од мене. Но, не можев да се движам од возбуда
. Тогаш мајка ми се исправи и рече дека легнуваш. Се јавив. Мајка ми ми кажа .
Видете, дојдовме до тука, не се возбудувајте, кажете што сакате, па
Малку ја надминав возбудата и реков ОК. Мајка
ме праша како да започнам. Реков да лижеш малку. Да се насмееме и
ја отвори својата прекрасна уста и зеде речиси половина од мојот кур во неговата уста. Таа беше толку убава како и
со задоволство, претпоставувам дека никогаш повеќе нема да го доживеам овој момент. Додека течеше жешката вода
со полна брзина на нас, ја држев влажната коса на мајка ми и
да ги стави во устата. Сите мои соништа се остварија. Фати ми го курот за телото
Продолжи да лиже. Тогаш реков да лижам малку. И
тој замина без да каже ништо, а ние ги сменивме местата. Овој пат ќе го
пресвртна точка во мојот живот. Мајката ги рашири нозете и
пред мене стоеше совршена, без влакна, сјајна розова пичка.
Веднаш се наведнав и почнав да го вовлекувам јазикот по нејзината пичка. Од една страна јас
беше фингиран, од друга страна и го пикав јазикот во пичката колку што можев
. Во меѓувреме, си мислев, што да правам сега?
и мислев на нозете на мајка ми за кои секогаш сонував. Излегов од меѓу нозете на мајка ми
. Што се случи? реков. Реков дека ќе ти ги лижам нозете. Кажа ок
ги рашири нозете кон мене. и таа е убава, мала, добро негувана
нозе; почнав да лижам страсно. Беше многу вкусно. Би можел да ги излупам
долги години не мрдаат нозете. Меѓу прстите на нозете
, штикли, стапала и убави нокти со лак за нокти. Потоа ја напуштив мајка ми
нозе и излезе од кадата. Што се случи? реков. I
му реков да чека и отидов да земам тегла со џем од јагоди од кујната.
Мајка ми се насмевна кога ми ја виде фотографијата. .Прекрасно. Реков, рашири
твоите нозе.’Сега
овие убави стапала биле подготвени да бидат лижени. И ги лижев нозете толку лакомо
што мајка ми не можеше да ми помогне
нивните стенкања. Реков јас. ТОЈ

Тој веднаш се стави нозете заедно како да е подготвен од вчера и почнав да се оди напред и назад со мојот кур меѓу неговите две нозе . Ми беше големо задоволство. Откако Јас
ова го кажав на мајка ми .добро. Реков јас. ги повлече и нозете. Време е за
Голем Удар. Таа жешка пичка ме чекаше. Прво ставив
малку џем на нејзината пичка и лижеше џем од нејзината пичка, тогаш јас
ги зеде нозете на моето рамо и полека почна да се движи мојот кур поблиску до таа убава мала розова пичка

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
8 months ago 122  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In